Korona Virüs

Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan virüs, Koronavirüs veya Corona Virüsü olarak biliniyor. 2019 Aralık ayında çıktığı için "2019-nCoV" olarak adlandırılıyor. Korona virüs için tüm ülkeler ciddi önlemler alarak salgının yayılmasını engellemeye çalışıyorlar. Türkiye Korona virüs ile mücadelesini başarı ve kararlılıkla sürdürüyor. Korona virüs salgınından bugünlerde en çok etkilenenler ABD, Brezilya, Hindistan, Rusya. Güney Afrika ve Latin Amerika ülkelerinde artış trendi var. Virüsün çıktığı ülke olan Çin ve ilk dalgada en çok etkilenen ülkeler olan İtalya, İspanya, Fransa, İngiltere şu an salgını kontrol almakta başarılı olmuş görünüyordu, ama önlemlerin gevşetilmesiyle beraber bu ülkelerde de tekrar vaka sayılarında artış başladı


Korona vaka sayıları ve son durum bilgisini güncel bir şekilde aşağıdaki tablodan takip edebilirsiniz:Korona Virüs, yani Kovid19 salgını sayısal bilgileri WorldOfMeters sitesinden dakikada bir güncellenmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.